Bilgisayar

Bu Sefer Kazandım :)

"Neredeyse 4 senelik arşivim yok oldu :(" demeye ramak kalmıştı :) Şu anda sabahın 5'i, fakat o kadar sevinçliyim ki bu olayı blogumda paylaşmadan yatmak istedim. Sabit diskimin bir bölümü yani d: sürücüsü dandik programların hışmına uğradı. Saatler geçti ve sorunu çözdüm. (daha&helliip;)

By aTOMKARINCa, ago
Bilgisayar

Microsoft Kendi İpini Çekiyor !..

Windows 8 ile radikal değişikliğe giden microsoft, kullancılarını kaybeder mi? "Bilgisayar" denilince ilk aklımıza gelen kişidir, Bill Gates amca.  Yıllardır ne yaptıysa bize kullandırttı fakat internetin, yazılımın önüne geçtiği son zamanlarda microsoft firması, karizmasını çizdirip duruyor. İlk olarak msn, sonra internet explorer ve şimdi windows tehdit altında. Bunu yapan ise firmanın ta kendisi. (daha&helliip;)

By aTOMKARINCa, ago
Bilgisayar

MS Desktop 3000 Klavye-Fare İncelemesi

Uzun yıllar sonra eski klavye ve fareme veda ettim. Klavye ve fare çoğu kişi için bilgisayarın en önemsiz parçasıdır. Benim içinde öyleydi ta ki yeni set alana kadar. İnternette yaptığım uzun araştırmalar sonucunda Microsoft'un BlueTrack teknolojili faresine sahip Wireless Desktop 3000 setini aldım. (daha&helliip;)

By aTOMKARINCa, ago