Teknoloji

Çin Malının da Çakmasını Yaptılar :)

2008'e damgasını vuran çift hatlı, televizyonlu ve dokunmatik ekranlı çin yapımı telefonları birebir kopyalamışlar. Geçen hafta internet sitelerinde kendime özellikleri güzel olan çin malı telefon arıyordum ve bir sürü güzel özellikli telefon buldum ama bir sitedeki fiyat bir başka alışveriş sitesindeki fiyatla hiç uyuşmuyordu bu yüzden en iyisi resmi sitesinden bakayım dedim ve google amcaya anycool yazınca ilk sırada çıktı. Siteye girdiğimde ilk gözüme çarpan Sahte Ürün Tanıma Klavuzu oldu ve doğal olarak bu linke tıkladım Çıkan sayfa beni epeyce şaşırttı zaten kopya olan telefonların bir daha kopyasını çıkarmışlar. Gelin aralarındaki farkı anlayalım belki sizin telefonunuz da çakma çin malıdır. :) (daha&helliip;)

By aTOMKARINCa, ago
Teknoloji

Compex 33. Bilgisayar Fuarı Hakkında

Bugün yani fuarın 2. gününde adı teknoloji fuarı olan yere arkadaşlarımla gittim sonuç tamamiyle hayal kırıklığı oldu. Girişinde ilk gördüğümüz şey Türk Telekom & Avea standıydı burası biraz ilgi çekiciydi; yeni teknolojileri tanıtan bi bölümdü ama sonrası ise tamamen rezaletti. Türk telekom la avea öyle bir yer işgal etmişdiki üst katta başka gezilecek yer yoktu zaten üst katta dolaşanlar çok nadirdi. (daha&helliip;)

By aTOMKARINCa, ago
Teknoloji

Compex 33. Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı

Tüm teknoloji severlere müjde!...
Compex 33. Uluslararası bilgisayar ve tüketici elektroniği fuarı 20-23 kasım arası Lütfi Kırdar fuar merkezinde(Harbiye/İstanbul)
Compex 08
COMPEX 2008, bilgisayar, iletişim teknolojileri ve tüketici elektroniğinin günlük hayattaki yeri ve kullanımını gözler önüne serecek. Paneller ve aktiviteler ile renklendirilecek olan fuar, sektörel yöneticileri, bilgi işlem yöneticilerini, satın alma yöneticilerini çatı altında toplayacak. Tüm bilgisayar ve teknoloji tutkunlarının merakla beklediği GAMEX, bu sene de COMPEX Bilgisayar Fuarı'nın en iddaalı etkinliklerinden biri olacak. (daha&helliip;)

By aTOMKARINCa, ago