Compex 33. Bilgisayar Fuarı Hakkında

Published by aTOMKARINCa on

Bugün yani fuarın 2. gününde adı teknoloji fuarı olan yere arkadaşlarımla gittim sonuç tamamiyle hayal kırıklığı oldu.
Girişinde ilk gördüğümüz şey Türk Telekom & Avea standıydı burası biraz ilgi çekiciydi; yeni teknolojileri tanıtan bi bölümdü ama sonrası ise tamamen rezaletti. Türk telekom la avea öyle bir yer işgal etmişdiki üst katta başka gezilecek yer yoktu zaten üst katta dolaşanlar çok nadirdi.Alt katta ise adı oyun fuarı olan ama internet kafeden farksız bir yerle karşılaştık cebit fuarından kalma dergiler dağıtılıyordu ve çoğunun içinden dvdleri alınmıştı :D biraz daha ilerledik bi baktık langırt, masa hokeyi ve sağa sola hızlı hareket eden oyuncak inek vardı burada bir kaç el langırt oynadık ve biraz daha dolaştık.

Önümüze 2 tane ps3, 2 tane xbox çıktı oradakilerde bunlarla oynamak için sıra bekliyordu diğer bölümleri gezelim dedik ve bu seferde toplamı 20’yi geçmeyecek bilgisayarlar vardı bunların dizilişide kesinlikle internet kafeden farksızdı burada arkadaşlarla call of duty 4, fifa 2009 ve NFS Pro Street oynayıp evlerimizin yolunu aldık.

Kısacası sizlere tavsiyem eğer eviniz Harbiye’ye yakınsa gidin bedava internet kafede dilediğiniz kadar oynayın eğer yakın değilse boş verin. Saati 1,50 lira olan en yakın internet kafeye gidin %100 daha zevk alıcaksınız.

Categories: Teknoloji

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir