Compex 33. Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı

Published by aTOMKARINCa on

Tüm teknoloji severlere müjde!…
Compex 33. Uluslararası bilgisayar ve tüketici elektroniği fuarı 20-23 kasım arası Lütfi Kırdar fuar merkezinde(Harbiye/İstanbul)
Compex 08

COMPEX 2008, bilgisayar, iletişim teknolojileri ve tüketici elektroniğinin günlük hayattaki yeri ve kullanımını gözler önüne serecek. Paneller ve aktiviteler ile renklendirilecek olan fuar, sektörel yöneticileri, bilgi işlem yöneticilerini, satın alma yöneticilerini çatı altında toplayacak.
Tüm bilgisayar ve teknoloji tutkunlarının merakla beklediği GAMEX, bu sene de COMPEX Bilgisayar Fuarı’nın en iddaalı etkinliklerinden biri olacak. Bu fuarı en önemli kılan Intel GameX oyun festivalini içinde bulundurulması.

Intel GameX
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nın alt katında, 1.500 metrekarelik bir alanda gerçekleşecek olan Intel GameX, size bambaşka bir dünya vaat ediyor.

Intel GameX, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin en çok satan oyun dergisi LEVEL ve fuarcılığın güçlü temsilcisi Rönesans Fuarcılık ortaklığı ile Intel ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Birbirinden güçlü isimlerin katılımıyla düzenlenecek olan organizsayonda; katılımcı firmaların düzenleyeceği ödüllü turnuvalar, sahne şovları ve daha birçok sürpriz sizi bekliyor olacak.

Ücretsiz Online Bilet İçin

Categories: Teknoloji

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir