İndir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2015

 • 2015

  Mobil uygulama geliştiren yazılımcı arkadaşlarım, bu yıl indir.com’un düzenlendiği Mobil Uygulama Ödülleri‘ne bizde katılıyoruz. Sizden isteğim gelin sizde katılın, tanışıp  eğlenelim. :) Yarışmanın önemli şartı uygulamanızın 2015 yılında çıkmış olması.

  Biz 3 Kişilik ekibimizle, android uygulaması geliştirdik. Geliştirdiğimiz uygulamamız ihtiyaç doğrultusunda yazılmıştır ve  benim gibi buna ihtiyaç duyacak herkesin  başucu uygulaması olacaktır. Uygulamanın tanıtımını bir kaç hafta içinde yapacağım.

  Untitled-1

  Bulanık ikonumuzu gösterdikten sonra yarışma detaylarıyla sizi baş başa bırakayım. Kendinize iyi bakın ve yarışmaya katılmayı unutmayın.


  İlki 2014 yılında gerçekleştirilen Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması’na 1100 başvuru yapıldı. Yarışma şartlarına uymayan mobil uygulamalar elendikten sonra geriye kalan 159 uygulama ise halk oylaması ile Jüri değerlendirmesi sürecine girdi ve 15 uygulama finalist olarak seçildi. Yarışmanın sonunda; Akche Mali Hesap Yönetimi uygulamasıyla Murat GÜR birinci oldu.

  Mobil Etkinlik

  Bu yıl 2.‘si düzenlenecek olan ‘indir.com Mobil Uygulama Ödülleri‘ yarışmasının ödül töreni mobil dünya ile ilgilenen ve özellikle bilişim sektöründen kişilere yönelik olacak ‘Mobil Etkinlik‘te gerçekleşecek.

  Alanında uzman olan konuşmacıların yer alacağı etkinlikte 400 kişinin ağırlanması planlanıyor. Mobil etkinlik, 23 Mayıs 2015 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Fazıl Say Salonu’nda yapılacak.

  Mobil etkinlik Konuları: Mobil ödeme, mobil reklam, Responsive Tasarım, Uygulama Market Optimizasyonu ve Mobil Ekosistem

  Yarışma Ödülleri

  oduller

  YARIŞMA TAKVİMİ

  Son Başvuru Tarihi: 20 Nisan 2015
  Halk oylaması başlangıcı (ön eleme): 23 Nisan 2015
  Ön eleme sonuçları (ilk 10’un açıklanması): 7 Mayıs 2015
  Jüri değerlendirmesi: 10 Mayıs 2015

  Yarışma sonuçları ve Ödül Töreni: 23 Mayıs 2015 tarihinde yine indir.com tarafından bu yıl ilk defa düzenlenecek olan ‘Mobil Etkinlik‘ te açıklanacak. indir.com Mobil etkinlik Bahçeşehir Üniversitesi Fazıl Say Salonu’nda yapılacak.

  Yarışmaya katılmak isteyen uygulama geliştiricilerinin yarışma katılım formunu doldurmaları gerekmektedir. Ayrıca katılım koşulları ve diğer detayları öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 1 Mart 2015
Yorum Yapın