Yenilendik !…

 • Sitedeki tema çalışmalarım sonunda bitti.

  Daha önce Sitemizdeki Değişiklikler diye bir konu açmıştım, bu konuyu ilk açtığımda blogum bana çok güzel gözüküyordu ama pagerank güncellemesinden sonra puanım değişmediği için site bana artık çok soğuk gelmeye başlamıştı. Bu yüzden bir kaç değişiklikle bloguma yeni bir hava getirmeye çalıştım. Adım adım değişiklikler:1-)İlk yaptığım şey maskotumun çıplak olduğunu farkettim ve hasta olmaması için ona kaliteli bir  mont giydirdim

  2-)Header kısmı beni en çok rahatsız eden kısımdı. Çünkü çok gereksiz duruyordu onu bu yüzden bana göre daha çık bir header’a dönüştürdüm. Bu yeni header’ın da sağ kısmı tamamen boş buraya en kısa zamanda bir şeyler ekleyeceğim.

  Eski Hali 

  Yeni Hali

  3-)Sidebar resimlerle dolu koyu renkli bir bölümdü burayıda biraz elden geçtim.

  4-)Footer kısmı yani sitenin en alt kısmı burayıda elim değişmişken buralarıda değiştireyim diyerek düzenledim ve burayıda oval kenar kaptım.

  5-)Son olarak sitenin renk uyumunu ayarladım çünkü hep gri tonlarındaydı ve neredeyse her yerine bir arkaplan yerleştirmiştim, geç de olsa farkettim ki arkaplanla dolu site hem daha kötü duruyor hemde siteyi daha yavaşlatıyor. Bu yüzden onlarıda kaldırdım ve yerine daha açık renkler seçtim.

  Bu değişikliklerden sonra uzun süre temamla uğraşmayacağım artık yazılarımda daha önem verip google amcaya kendimi daha fazla beğendirmeye çalışacağım. 

Yayımlanma Tarihi: 5 Ocak 2009
 1. #1 Anonymous says:
  06 Ocak 2009, 19:27

  ne değişikliği kardeş iki tane renk değiştirmişsin yenilendik diyorsun..

  Cevapla
 2. Temanın her kısmını elden geçtim ama bu değişiklikleri ben adım adım uyguladım yani bir gün footer kısmını diğer gün header kısmını düzenledim en sonunda da geri kalan tüm kısımları değiştirince böyle bir konu açtım. Sen bu yüzden bi fark görememiş olabilirsin. ;)

  Cevapla
 3. #3 Anonymous says:
  07 Ocak 2009, 21:58

  kelime oynu yapma reforma istioz hiçbiş iyok byu sitede

  Cevapla
 4. Seni zorla tutan yok beğenmediysen girmeyebilirsin.

  Cevapla
 5. #5 Anonymous says:
  09 Ocak 2009, 18:51

  bu ne ya ziyatretçiye saygı kalmamış kardeşim

  Cevapla
 6. #6 sosyopat says:
  14 Ocak 2009, 10:59

  ben hayatımda böle saçma site görmedim

  Cevapla
 7. sosyopat ve ismi belirsiz olan kişi yorumlarımı beğenmiyorsanız düzgün bir şekilde sorun örn: yazılarınız sıkıcı, tema göz yorucu, yazılarınız kötü, görsellik az ve bunun gibi 100’lerce eleştiriye açığım.
  Saçma sapan mesajlar yazarak doğru cevap beklemeyin.
  Neymiş saçmaymış neymiş iğrençmiş siz önce bi aynaya bakın :d

  Cevapla
Yorum Yapın