TTNet Upload Hızlarını Artıyor !….

Published by aTOMKARINCa on

3775234909

Merhaba sevgili okur ve blogum !…
Çok uzun zamandır blogumda haber yayımlamadım. Kişisel blog’a dönüştü artık dataservis, bu yüzden aynı çizgiden bu haberi size aktarayım.  Biliyorsunuz, bilmiyorsanız da öğrenin artık Randwin adında çekiliş sitem var, denemelerini evimde ki sunucuda gerçekleştiriyorum. Şu anda kullandığım internet yukarıda görselini de paylaştım, 50mb fiber internet fakat upload hızı 2mbps gibi komik bir rakam. Bunu türk telekom’a defalarca dile getirdim yalnız çağrı merkezinde ki ablalar abiler upload hızının ne olduğunu bilmiyor. Bu yüzden sonuç alamadım.

Örneğin bir konuşmam şu şekilde geçti:

– Upload hızım düşük bunu artırabilme gibi bir imkanım var mı?

–  8mbps internet kullanıyorsunuz gayet hızlıdır dilerseniz 16mbps’ye çıkartalım 

– Download yani indirme hızından bahsetmiyorum, upload yükleme hızından bahsediyorum.

– Biraz bekleticem arıza kaydı oluşturuyorum

-İyi Günler

Bir konuşmamda da 3 tane farklı kişiye aktarıldım, sonuncusu telefonu açmadı.

En sonunda genel merkeze e-posta gönderdim, tabi mesajım içeriği  “bu nasıl hizmet” gibi cümle değil, bir öneriydi.

Bugün de telefonla aradılar, önerim olumlu karşılanmış, kısa sürede de bunla ilgili bilgilendirme yapacaklarmış. Çok uzattım, önerimi yada yeni olacak hizmeti size paylaşayım.

Kullandığınız paket üzerinden eğer isterseniz ek ücret ödeyerek upload hızınızı daha yüksek bir hıza çıkarabileceksiniz. Ücretleri ise korkunç bir rakam olmayacak.

Bu konuıyla ilgili takibim devam edecek ve bilgi geldikçe sizinle paylaşacağım,

Görüşmek Üzere !…

 

Categories: İnternet

2 Comments

Cemal Yıldırım · 26 Ocak 2015 at 20:19

emin misin ben upload hızımı artırmak isityorum mümkün mü ekstra ücret ödediğimde diye sorduğumda bunun mümkün olmadığını paketinizin max upload değerlerinin bu olduğunu söylüyor daha adam akıllı hizmet bile satamyorlar böyle birşey varsa bile çağrı merkezinin haber olmadğından satış bile yapamıyor ttnet rezillik ya parası neyse veririrz allah allah

    aTOMKARINCa · 27 Ocak 2015 at 12:03

    Şu an böyle bir uygulamaları yok. Ben 2 senedir uğraşıyorum bu konuda müşteri hizmetleriyle çözülecek konu değil. Yazımı okuduysan upload’ın ne olduğunu bilmeyen kişiler ile konuştum. En sonunda genel merkez’e mail ile ulaştım.

    Oradan telefon geldi mantıklı bulunmuş bunu yetkili kişiler ile konuştuktan sonra hizmete girebilir dendi. Ve aradan 5 ay geçti ses seda yok. :-\")

    Mail yoluyla sen ve bu yorumu okuyan kişiler istek yapmaya devam etsin. Belki sonuç gelir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir