Data Servis’in akıbeti ne olacak ?

 • DataServis’in akıbeti ne olacak ?
  Bloglamaya uzun bir ara veriyorum. Sebebi ise malum öss pardon ygs & lys. Geçen sene sınava doğru düzgün çalışmadım ve son 2 ay kala gaza bastım fakat fayda etmedi. Sonrasında 6-8 ayın pişmanlığını yaşadım.Nedense kişisel yazıları hiç beceremem bu yüzden hikaye anlatmaya kalkmayacağım bu sene karıncalar gibi çalışacağım. Eğer sizde son sınıftaysanız benim geçen sene düştüğüm hatalara düşmeyin. Bu arada bana bunu söylese ben gene bildiğimi okurdum. Sonrasında da “ah, keşke” gibi yakınmaları oldukça söylerdim. Neyse canı yanan eşek atı geçermiş. Bu sene hayat felsefem bu atasözüne bağlı. :)

  Konu çok sapıttı gelelim “Data Servis‘in akıbeti ne olacak?” sorusuna:
  Yaklaşık 5 senedir internette site kurucusuyum. Şu ana kadar hiç bir sitem dataservis kadar tutmadı günlük 300 tekil hit rüya gibi gelirken blogumla 350-400 kişiyi yakaladım. Bu yüzden bu sitemi diğer sitelerimle aynı kaderi paylaştırmayacağım.

  Blogumla link takası yapanlar;
  Blogumla link değişimi yapan arkadaşlara öncelikle teşekkür ederim.
  Benim gibi pagerank hastalığı olan arkadaşlar, blogumun bağlantısını bu ay içinde lütfen kaldırsın ve atomkarinca@dataservis.org adresine “bağlantını kaldırdım” iletisini göndersin.
  Bu kişilerle arkadaşlığım kesinlikle bozulmayacaktır seneye devam ettiğimde eğer uygun görürseniz bağlantı değişimini tekrardan yaparız. Fakat şimdi kaldırmayıp blogum diplere vurduğunda bağlantıları kaldıran kişileri tamamiyle silerim. :)

  aTOMKARINCa
Yayımlanma Tarihi: 16 Ekim 2009
 1. Kardeşim yazılarını özleyeceğim kendi adıma.Gerçekten internette olduğun sürece güzel yazılar yazıyordun bu blogda.Ve seni hep takip ediyordum uzun zamandır.

  İnşallah okul hayatında kendi felsefesini uygulayabilenlerden olursun ve inşallah iyi bir yerlere gelirsin.

  Fazla özletme kendini.Arada bir güzel ve faydalı gördüğün şeyleri cafe üzerinden bizlere ulaştırabilirsin.Anlayacağın çok başıboş bırakma bu blogu… ;)

  Cevapla
 2. #2 Anonymous says:
  23 Ekim 2009, 01:24

  bizim rastgele yazıyı anlatacaktın yalan oldu :-\")

  Cevapla
 3. @Enes, teşekkür ederim hocam. :-\") 6-7 ay sonra aranızdayım. :d
  @Adsız, Kusura bakma ben onu unuttum. xD Bi aksilik çıkmazsa makaleyi ekim ayı bitmeden yayınlayacam. :d

  Cevapla
 4. Umarım hakkında hayırlısı olur kardeşim. ;)

  Cevapla
 5. Teşekkürler kardeşim. :-\")

  Cevapla
 6. yazıyı paylaş eklentisinide bizimle paylaşırsan süper olacak :-\")

  Cevapla
Yorum Yapın