Data Servis’ten Haberler

 • DataServis’ten Haberler !…
  Üniversite sonuçlarının açıklanmasıyla sonunda bir yere kapak attık. Bir diğeri eklentilerimi kullananları ilgilendiriyor. Son olarak iki yeni site ile karşınızdayım.Canı yanan eşeğin akıbeti belli oldu !…
  Bu sene üniversiteye giriş sınavları sebebiyle bloguma ara vermiştim. Bkz:(Data Servis’in akıbeti ne olacak ?) Her ne kadar yazımdaki verdiğim sözü tutmasamda vicdanım sayesinde az buçuk çalıştım ve Balıkesir üni. pc öğr. kazandım.

  Benim gibi ders çalışmayı sevmeyenlere ufak bir tavsiye:
  Geçen senede bu senede sürüyle kitap aldım ve hepsini tertemiz bırakarak belediye’ye teslim ettim. Fakat bir kitap var ki sadece onu çözdüm matematikte 40 soruda 33 yaptım ki yanlışlarımın çoğu benim hızlı çözmemden kaynaklandı.
  A Yayınları’nın 45 Yılın ÖSS Soruları kitabını alın çözdükçe anlayacaksınız ki ösym sürekli aynı tip sorular soruyor. Diğer kitapların fantezi sorularıyla başınızı ağrıtmayın ve muhakkak ygs’ye önem verin.

  DataServis’teki Eklentileri Kullananlar:
  Google amcanın dosya barındırma servisini kapatması sebebiyle blogunuzdaki kullandığınız eklentiler belli bir süre sonra kullanılmayacaktır. Bu yüzden tüm eklenti dosyalarını kendi alanıma taşıyarak yazılarımı güncelledim. Blogumdaki eklentileri tekrardan kurmanızı tavsiye ederim.

  Blogger’da ifadeler eklentisinde ufak bir düzenleme yaptım yorumlardaki bazı kodların ifade’ye dönüşmesini engelledim. Bu düzenlemeyide çalan yada resimleri değiştirerek paylaşan yerli yabancı kişilere artık sadece acıyorum. :)

  2 Yeni Site
  Biri kendime diğeri blogger kullanıcılarına yardım amaçlı iki site hazırladım. Bunlardan biri Forum diğeri ise Oyun sitesidir. Fakat şu anda ikiside tam olarak hazır değildir. Bunlar için ayrı yazı hazırlamamak için erkenden tanıttım.

  Son olarak bu zamana kadar bloguma katkı sağlayan tüm dostlarım ve ziyaretçilerime teşekkür ediyorum.

Yayımlanma Tarihi: 13 Ağustos 2010
 1. #1 Metin says:
  13 Ağustos 2010, 23:01

  Üniversiteyi kazandığınıza göre artık sık sık blgunuzda paylaşım yaparsınız. çünkü çok güzel bir blogunuz var. üniversiteniz de hayırlı olsun diyorum. inşallah başarı ile bitirirsiniz.

  Cevapla
 2. @Metin Yorumunuz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim beni oldukça mutlu ettiniz. :-\")
  Blogger olmasa bile programalama veya hazırladğım programlar ile ilgili bol bol yazı yayımlayacağım.

  Cevapla
 3. Rızacım yerleşmene çok sevindim kardeşim bende kapağı bir yere attım çok mutluyum :d Forumu biliyordum oyun bölümü de çok güzel olmuş eline sağlık..

  Cevapla
 4. Sağol Enes sonunda kurtulduk 12-13 senelik bilgilerin bütününden. Hangi şehir inşallah serin bi yerdir de birazcık üşürsün. :d

  Cevapla
 5. hoşgeldin :d bölümün çok güzelmiş tebrik ederim hayırlı olsun :-\")

  Cevapla
 6. Yok ya rıza ne serini daha sıcak bir yere düştük: Adana :d

  Cevapla
 7. @tetul Teşekkür ederim. :d

  @Enes Sıcaklar seni seviyor anlaşılan orda bol bol havuza girersin. :d

  Cevapla
 8. Öncelikle hayırlı olsun blog yazan nadir bilgisayar öğretmenlerinden biri olacaksın sanırım :-\") Dönüşün de güzel olmuş artık blogu daha güncel bir şekilde görmeyi dileriz.

  Cevapla
 9. ALper ER Teşekkür ederim. Elimden geldiğince blogumu doldurmaya çalışacağım. :-\")

  Cevapla
 10. Blogunuzu bayağı bir süredir takip etmekteyim öncelikle. Üniversiteyi kazandığınız için Hayırlı Olsun. Blogunuzda daha fazla yazı olacak galiba :-\") .Alakasız ama MAC vs PC'nin web sitesi kapanmış 2.si çıktı mı diye sorayım dedim.

  Cevapla
 11. @occipital Teşekkür ederim. Mac vs Pc'nin ikincisi çıkmadı. Ne zaman çıkacağı konusunda bir bilgim yok arkadaş yada abimiz kendisine kişisel site açmış.

  Cevapla
Yorum Yapın