Data Servis’ten Haberler

Published by aTOMKARINCa on

DataServis’ten Haberler !…
Üniversite sonuçlarının açıklanmasıyla sonunda bir yere kapak attık. Bir diğeri eklentilerimi kullananları ilgilendiriyor. Son olarak iki yeni site ile karşınızdayım.Canı yanan eşeğin akıbeti belli oldu !…
Bu sene üniversiteye giriş sınavları sebebiyle bloguma ara vermiştim. Bkz:(Data Servis’in akıbeti ne olacak ?) Her ne kadar yazımdaki verdiğim sözü tutmasamda vicdanım sayesinde az buçuk çalıştım ve Balıkesir üni. pc öğr. kazandım.

Benim gibi ders çalışmayı sevmeyenlere ufak bir tavsiye:
Geçen senede bu senede sürüyle kitap aldım ve hepsini tertemiz bırakarak belediye’ye teslim ettim. Fakat bir kitap var ki sadece onu çözdüm matematikte 40 soruda 33 yaptım ki yanlışlarımın çoğu benim hızlı çözmemden kaynaklandı.
A Yayınları’nın 45 Yılın ÖSS Soruları kitabını alın çözdükçe anlayacaksınız ki ösym sürekli aynı tip sorular soruyor. Diğer kitapların fantezi sorularıyla başınızı ağrıtmayın ve muhakkak ygs’ye önem verin.

DataServis’teki Eklentileri Kullananlar:
Google amcanın dosya barındırma servisini kapatması sebebiyle blogunuzdaki kullandığınız eklentiler belli bir süre sonra kullanılmayacaktır. Bu yüzden tüm eklenti dosyalarını kendi alanıma taşıyarak yazılarımı güncelledim. Blogumdaki eklentileri tekrardan kurmanızı tavsiye ederim.

Blogger’da ifadeler eklentisinde ufak bir düzenleme yaptım yorumlardaki bazı kodların ifade’ye dönüşmesini engelledim. Bu düzenlemeyide çalan yada resimleri değiştirerek paylaşan yerli yabancı kişilere artık sadece acıyorum. :)

2 Yeni Site
Biri kendime diğeri blogger kullanıcılarına yardım amaçlı iki site hazırladım. Bunlardan biri Forum diğeri ise Oyun sitesidir. Fakat şu anda ikiside tam olarak hazır değildir. Bunlar için ayrı yazı hazırlamamak için erkenden tanıttım.

Son olarak bu zamana kadar bloguma katkı sağlayan tüm dostlarım ve ziyaretçilerime teşekkür ediyorum.

Categories: Diğer

11 Comments

Metin · 13 Ağustos 2010 at 23:01

Üniversiteyi kazandığınıza göre artık sık sık blgunuzda paylaşım yaparsınız. çünkü çok güzel bir blogunuz var. üniversiteniz de hayırlı olsun diyorum. inşallah başarı ile bitirirsiniz.

aTOMKARINCa · 13 Ağustos 2010 at 23:28

@Metin Yorumunuz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim beni oldukça mutlu ettiniz. :-\")
Blogger olmasa bile programalama veya hazırladğım programlar ile ilgili bol bol yazı yayımlayacağım.

Enes İLHAN · 14 Ağustos 2010 at 01:29

Rızacım yerleşmene çok sevindim kardeşim bende kapağı bir yere attım çok mutluyum :d Forumu biliyordum oyun bölümü de çok güzel olmuş eline sağlık..

aTOMKARINCa · 14 Ağustos 2010 at 03:06

Sağol Enes sonunda kurtulduk 12-13 senelik bilgilerin bütününden. Hangi şehir inşallah serin bi yerdir de birazcık üşürsün. :d

tetul · 14 Ağustos 2010 at 11:08

hoşgeldin :d bölümün çok güzelmiş tebrik ederim hayırlı olsun :-\")

Enes İLHAN · 14 Ağustos 2010 at 14:12

Yok ya rıza ne serini daha sıcak bir yere düştük: Adana :d

aTOMKARINCa · 14 Ağustos 2010 at 14:36

@tetul Teşekkür ederim. :d

@Enes Sıcaklar seni seviyor anlaşılan orda bol bol havuza girersin. :d

Alper ER · 16 Ağustos 2010 at 21:32

Öncelikle hayırlı olsun blog yazan nadir bilgisayar öğretmenlerinden biri olacaksın sanırım :-\") Dönüşün de güzel olmuş artık blogu daha güncel bir şekilde görmeyi dileriz.

aTOMKARINCa · 17 Ağustos 2010 at 02:49

ALper ER Teşekkür ederim. Elimden geldiğince blogumu doldurmaya çalışacağım. :-\")

occipital · 26 Ağustos 2010 at 22:44

Blogunuzu bayağı bir süredir takip etmekteyim öncelikle. Üniversiteyi kazandığınız için Hayırlı Olsun. Blogunuzda daha fazla yazı olacak galiba :-\") .Alakasız ama MAC vs PC'nin web sitesi kapanmış 2.si çıktı mı diye sorayım dedim.

aTOMKARINCa · 27 Ağustos 2010 at 00:07

@occipital Teşekkür ederim. Mac vs Pc'nin ikincisi çıkmadı. Ne zaman çıkacağı konusunda bir bilgim yok arkadaş yada abimiz kendisine kişisel site açmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir