Pes 2010’dan ilk görüntüler !

 • Pes 2010’dan ilk görüntüler izlemeye değer !…
  Konami firması bu yıl şampiyonlar liginin yanına uefa avrupa ligi lisansını ekleyerek geliyor. Bu sene konami firmasından yapılan açıklamalar oldukça güzel.Konami firmasının yaptığı açıklama:
  Grafikler: Bu sene pes 2010’da grafiklerde yenilik olacağı belirtiliyor. Futbolcular, çimler, stadyumlar ve seyirciler büyük ölçüde değişime uğramış.
  Oynanış: Oyundaki yapay zeka bi hayli geliştirilmiş, defans oyuncuları açılan boşlukları tutacak ve gerektiğinde orta saha oyuncuları defansa yardımcı olacak, kaleciler daha esnek ve hakemler gerçeğe yakın sonuçlar verecek. Bireysel yetenekler de daha ön plana çıkacak.
  Ek özellikler: Taraftar, hakemin verdiği kararlara göre yeni tepkiler gösterecek ve maç yorumcularına yeni bir anlatım kazanacak.

  Resmi web sitesi için tıklayınız

  Pes 2010’un tanıtım videosu;

  Konami firması bana göre bu yıl da pek yenilik gösteremeyecek. Her yıl olduğu gibi yaptığı açıklamaların sadece bir kaçının değiştiğini göreceğiz. Bu yıl fifa 10’un daha fazla konuşulacağını tahmin ediyorum.

Yayımlanma Tarihi: 20 Haziran 2009
 1. Fifa 10 mu Pes 2010 mu ?
  Hangisini tavsiye edersin ?
  Kapışırız bi ara… :d :d :-\")

  Cevapla
 2. Hasan fifa'yı hiç bir oyuna değişmem :d
  Oyun çıksın ben seni yenerim öyle kapışırız falan olmuyor. Kapışmak için arada bir seninde topa müdahale etmen gerekir. :d

  Cevapla
Yorum Yapın